MİSYONUMUZ

Müşterilerimize en iyi kaliteyi en uygun fiyata en kısa zamanda sunmak, sorunlara optimum çözümler üretmek, üstün iş ahlakı ve dürüstlük ilkesi ile hareket etmek, ulusal ve uluslar arası standartlara uygun, çevreye duyarlı, enerji verimliliği yüksek çözümler sunarak güvenilir ve maksimum müşteri memnuniyetine odaklanmış bir çözüm ortağı olmak ana hedefimizdir.

 

Firmamız sahip olduğu ilkeli, takım çalışmasına inanan, konusunda uzman, teknolojiyi yakından takip eden, müşterilerinin sorunlarına alternatif çözümler önerebilen, kurulduğu günden bu yanan en yüksek kaliteyi sunma gayretinde olan nitelikli kadrosuyla sıfır kaza hedefiyle müşterilerinin güvenini kazanarak hızla büyümektedir. 

 

VİZYONUMUZ

Faaliyet alanlarımızda yer alan işlemleri yaparken temel ilkemiz müşteri odaklı kalite, optimum değer, fiyat ve teslim zamanı faktörlerini dikkate alan ürünler ve hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetimizdeki başarıyı Toplam Kalite Yönetimi, Enerji ekonomisi ve güncel teknolojileri uygulayarak elde etmekteyiz.

Amacımız, değerlerimizden ödün vermemek kaydıyla en kısa sürede Türkiye’deki taahhüt sektörünün önde gelen 10 Firmasından biri olmaktır.

TURİYA MAKİNA ENERJİ Sosyal değerlere ve çevreye saygı duymaktadır.